POSTER&BABY TO…

PAMIĄTKA

Narodziny dziecka to jeden z najważniejszych i najbardziej wartych zapamiętania dni w Twoim życiu. Emocje związane z przyjściem na świat nowego członka rodziny są niepowtarzalne – radość, łzy, mnóstwo nowości i chęć zapamiętania tego dnia na całe życie! Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie taką pamiątkę – personalizowany plakat z metryczką Twojego malucha: imieniem, datą urodzenia, wagą i wzrostem w dniu narodzin. Dzięki temu w biegu codziennego życia, kiedy na obowiązki brakuje czasu, zawsze znajdziesz coś, co przypomni Ci o tej magicznej chwili. Podaruj sobie emocje i wspomnienia tego szczęśliwego momentu – zamów plakat dzisiaj!

PREZENT

Nieważne, czy jesteś wujkiem, babcią czy przyjaciółką z pracy – z pewnością szukasz idealnego prezentu z okazji narodzin nowego członka Twojej rodziny. Wśród propozycji w internecie możesz znaleźć mnóstwo pomysłów, ale niewiele z nich daje Ci możliwość takiej bogatej personalizacji, a co więcej – nie wiesz, czy wywołają takie emocje rodziców czy dziecka, jakie powinny. Poster.Baby to prezent, który myśli rodzica kieruje do najpiękniejszego dnia w jego życiu, dlatego ZAWSZE jest to wspaniały pomysł na upominek. Pierwsze urodziny malucha, narodziny czy inna okazja – gwarantujemy sukces i hit prezentowy całej rodziny!

ELEMENT DEKORACYJNY

Poster.Baby to plakaty stylowe, które możesz dodatkowo personalizować według Twojego gustu i potrzeb. Kolor tła, wzór czy rama, a dodatkowo odpowiednie napisy – sam sobie tworzysz plakat marzeń! Styl plakatów jest minimalistyczny, dlatego świetnie sprawdzą się we wnętrzach o stylu skandynawskim, industrialnym, boho itp. Bogactwo kolorów tła czy ramy pozwala dobrać je odpowiednio do koloru ściany, dzięki czemu będzie to spójny element Twoich dekoracji.

Zainspiruj się…

…i stwórz swój własny plakat !

Single
Duo
aqua
szary
tiffany
beżowy
różowy
flower
DIGITAL
PRINT (...)
PRINT PREMIUM (...)
DIGITAL – wersja elektroniczna wysyłana drogą mailową w ciągu 2 godzin od opłacenia zamówienia.
PRINT – wersja elektroniczna + wydruk, który wysyłamy pocztą tradycyjną w ciągu 5 dni roboczych. Wydruk ma wymiar 50x70 cm.
PRINT PREMIUM – wersja elektronicza + wydrukowana i oprawiona w wybraną ramę, wysłana w ciągu 5 dni roboczych.
czarny
naturalny
biały
aluminium mat
teraz
później
Pierwsze dziecko
Drugie dziecko
Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita

… lub podaruj na prezent !

Podaruj bliskim fantastyczną pamiątkę i wyślij im bon podarunkowy.

DIGITAL
PRINT (...)
PRINT PREMIUM (...)
Cena Produktu
Opcje dodatkowe
Suma całkowita
Shopping Cart
[]