CO TO JEST POSTER.BABY?

Personalizowany artystyczny plakat z ilustracjami przedstawiającymi rozmiar dziecka w momencie narodzin w skali 1:1. Plakat możesz dostosować do własnego gustu i potrzeb. 

Dziś plakat to nie tylko poster z reklamą czy ogłoszeniem – to element dekoracyjny pełniący taką samą funkcję jak obraz artystyczny. •Poster Baby• to ilustracja ze stylizowanym zdjęciem malucha, imieniem, datą urodzenia, wagą i wzrostem Twojego dziecka.

JAK TO DZIAŁA?

Na naszej stronie internetowej, na podstronie “Stwórz swój plakat”, wpisujesz narodziny swojego dziecka: imię, długość, wagę i datę, lokalizację oraz wybierasz zdjęcie, które Ci się podoba. Obrazek na plakacie będzie odpowiadał rzeczywistej długości Twojego dziecka w dniu jego narodzin. Plakat wydrukujemy tak, jak go zaprojektujesz.

Za długość dziecka uważa się długość od czoła do pięty, ponieważ ilustracje dzieci nie znajdują się w równej płaszczyźnie i naturalnej postawie dziecka, długość dziecka jest anatomicznym połączeniem długości tułowia i nóg.

JAKI JEST ROZMIAR PLAKATU?

Poster.Baby i The Duo Poster.Baby mają rozmiar 19,7 x 27,6 cala (50×70 cm).

CO OZNACZA DRUKOWANA WERSJA PLAKATU?

Składasz zamówienie i otrzymujesz plik PDF w ciągu 2 godzin po dokonaniu płatności. A także, w ciągu kolejnych 5 dni roboczych, otrzymujesz drukowany plakat o wymiarach 50×70 cm. 

NA JAKIM PAPIERZE DRUKOWANY JEST PLAKAT?

Nasze plakaty drukowane są na bezkwasowym, matowym papierze 180 g/m2. Plakat nie blaknie i zachowuje swoją trwałość na długo, dzięki czemu jest to pamiątka narodzin dziecka na wiele lat.

CZY MOGĘ DOSTAĆ PLAKAT W PREFEROWANYM PRZEZE MNIE JĘZYKU?

Wszystkie nasze plakaty zostały przetłumaczone na 7 języków. Jeśli Twój język nie jest dostępny, napisz do nas, a my pomożemy Ci zrobić plakat w preferowanym przez Ciebie języku.

CZY RAMA JEST WLICZONA W CENĘ?

Nie, rama jest sprzedawana oddzielnie. Plakat możesz kupić w wybranej przez siebie wersji:

  • digital – format elektroniczny do samodzielnego wydruku;
  • print – format wydrukowany, ale bez ramy;
  • premium print – format wydrukowany z wybraną przez Ciebie ramą.

CO OZNACZA „CYFROWA WERSJA PLAKATU” – DIGITAL?

Składasz zamówienie i w ciągu 2 godzin od momentu zapłaty otrzymujesz plik PDF gotowy do druku (50x70cm). Wystarczy wysłać plik do wydruku i wybrać ramkę odpowiednią do projektu Twojego domu.

CZY WERSJA PRINT ZAWIERA RAMKĘ?

Nie, rama jest sprzedawana oddzielnie. Zaletą wersji drukowanej jest to, że otrzymujesz unikalny plakat w wersji drukowanej, a jako bonusową wersję cyfrową dostarczamy również twój wydrukowany plakat “od drzwi do drzwi”. Proszę pamiętać, że rama nie jest wliczona w cenę, rama jest sprzedawana oddzielnie w wersji premium print.

MAM DODATKOWE PYTANIA, JAK MOGĘ SIĘ Z WAMI SKONTAKTOWAĆ?

Możesz skontaktować się z nami przez e-mail, używając adresu: order@poster.baby

Instagram : Poster.baby.online

Facebook: Poster.baby.online

Shopping Cart
[]